Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Kontakt

Arbetsgruppen inför Drama Boreale består av följande personer

Blekinge folkhögskola
Maria Ottoson maria.ottoson@ltblekinge.se
Patrik Gullbing patrik.gullbing@ltblekinge.se
Erika Silfver erika.silfver@ltblekinge.se

Högskolan för scen och musik vid Göteborgs universitet
Ylwa Andersson ylwa.andersson@hsm.gu.se
Annika Halvarson annika.halvarson@hsm.gu.se

Institutionen för Sociologi och arbetsvetenskap vid Göteborgs Universitet
Anneline Sander anneline.sander@socav.gu.se Ansvarig för maten.
Tone Försund tone.forsund@socav.gu.se, Ansvarig för det sociala programmet.
Pia Andersson pia.andersson@socav.gu.se
Stina Larsson stina.larsson@socav.gu.se
Åse Eliason Bjurström ase.bjurstrom@gu.se

 

Sidansvarig: Anders Östebo|Sidan uppdaterades: 2018-03-06
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?